Jauna CS9600 iekārta uz Firsa Sadovņikova iela 20

2024-02-29

Pacientu aprūpe jaunā līmenī ar mūsu CS 9600 CBCT attēlošanas pakalpojumiem

Cienījamie kolēģi,

Mēs ar prieku dalāmies ar mūsu CS 9600 CBCT iekārtas izcilajām spējām, kas tagad ir pieejamas mūsu
Firsa Sadovņikova iela 20, kab.210 rentgenkabinetā . Mēs izprotam precīzas diagnostikas un ārstēšanas plānošanas nozīmi, tādēļ esam apņēmušies atbalstīt jūsu praksi, nodrošinot pacientiem augstāko aprūpes līmeni.

Mūsu CS 9600 CBCT attēlošanas pakalpojumu galvenās īpašības:

  1. Augsta izšķirtspēja attēlošana: Mūsu CS 9600 CBCT iekārta nodrošina nevainojami augstas izšķirtspējas attēlus, sniedzot detalizētu anatomisko struktūru vizualizāciju ar īpašu skaidrību un precizitāti. Ar šo tehnoloģiju jūs varat diagnosticēt sarežģītus gadījumus un detalizēti plānot ārstēšanu.

  2. Dažādas skata lauka iespējas: Vai jums nepieciešami pilna arka skani visaptverošas ārstēšanas plānošanai vai koncentrēti skani mērķtiecīgai diagnostikai? Mūsu CS 9600 piedāvā dažādas skata lauka iespējas, lai pielāgotu attēlošanas protokolus dažādiem gadījumiem.

  3. Pacientu centrēta aprūpe: Mūsu rentgenkabinetā pacientu drošība un komforts ir mūsu galvenās prioritātes. Ar CS 9600 zemu devu attēlošanas protokoliem un 120kV ģeneratoru mēs prioritizējam pacientu drošību, minimizējot starojuma iedarbību, neapdraudot attēla kvalitāti. Jūsu pacienti var paļauties uz augstākajiem aprūpes standartiem, veicot attēlošanas procedūras.

16 x 17cm 3D bildes

Kā mēs varam atbalstīt jūsu praksi:

  • Attēlošanas pakalpojumi: Mēs ar prieku piedāvājam rentgendiagnostikas pakalpojumus, lai atbalstītu jūsu praksi sniedzot izcilu pacientu aprūpi. Ja jums nepieciešami attēli ārstēšanas plānošanai, diagnostikai vai turpmākai izvertēšanai, mēs esam gatavi jums palīdzēt.

  • Sadarbība: Kā jūsu uzticamais partneris, mēs esam apņēmušies sniegt visaptverošu atbalstu par programmas lietošanu, lai palīdzētu jums sasniegt savus prakses mērķus. Mūsu komanda ir pieejama, lai pārrunātu jūsu konkrētās attēlošanas vajadzības un pielāgotu mūsu pakalpojumus jūsu prasībām.

CS MAR tadag arī uz F. Sadovņikova!

Izmantojot iteratīvo korekciju, metāla artefaktu samazināšanu (MAR) samazina artefaktus, ko izraisa restaurācijas, implanti un pildījumi, kas palīdz apstiprināt diagnozi un samazina nepareizas interpretācijas risku. 

Rezervējiet savu izmeklējumu laiku jau šodien:

Vai jūs esat gatavs izjust mūsu pakalpojumu priekšrocības? Rezervējiet savu laiku jau šodien.

Lai uzzinātu vairāk vai rezervētu laiku, lūdzu, sazinieties ar mums. Un abonējiet mūsu biļetenu, lai uzzinātu visus jaunumus un akcijas. Spiediet šeit lai abonēt.

Paldies, ka izvēlējāties ARDE Dental kā savu partneri. Mēs gaidām iespēju atbalstīt jūsu praksi un veicināt jūsu panākumus.


To install tawk.to, you can place this code before the tag on every page of your website