Makslīga intelekta integrācija mūsu praksē

2024-05-09

Nepalaidiet garām:
Izmeklējumu apraksts izmantojot mākslīgo intelektu

Tagad mēs varam piedāvāt mākslīgā intelekta analīzi panorāmas bildēm (OPG) un 3D CBCT bildēm, kas nodrošina precīzu, skaidru un kodolīgu apraktu ar vairāk nekā 65 stāvokļiem.

Kādas priekšrocības tas sniedz jūsu praksei?

Ātri un precīzi

Vidēji speciālistam ir nepieciešamas vismaz 30 minūtes, lai izanalizētu 3D CBCT. Diagnocat ģenerē izmeklējuma aprakstu 10 sekunžu laikā 2D attēliem un 4–6 minūšu laikā 3D CBCT attēliem. Šie AI apraksti sniedz profesionāļiem ātru skrīninga rīku, lai noskaidrotu biežāk sastopamos zobu stāvokļus. Tas nozīmē, ka jūs vienlaikus saņemsit abus (3D CBCT un AI analīzi) rezultātus.

Ārstēšanas pieņemšanas palielināšana

Diagnocat AI sagatavo aprakstu, kas palīdz vienkāršā un visaptverošā veidā izskaidrot konstatētos apstākļus, kas atbalsta ārstēšanas plānu. Šo analīzi pacientam PDF formātā var izdrukāt klīnikā vai nosūtīt pa e-pastu. Skaidrs, grafisks rezultātu kopsavilkums nodrošina pārredzamību un palielina ārstēšanas pieņemamību.


Automātiski ģenerēti šķērsgriezumi

Zobu karte novirza uz interesējošo reģionu, kur zobārsta saskarne skaidri parāda konstatētos apstākļus un AI pārliecību par ieteikumu (tiek rādīts %).

Online 3D parlūkprogramma

Lai iegūtu sīkāku informāciju par zobu, neatgriežoties pie parlūkprogrammas, ir pieejams Multiplanar view (MPR), kas ierobežo redzes lauku ar vienu zoba tilpumu. Diagnocat piedāvā arī interaktīvu asu kustību, lai veiktu padziļinātu analīzi un izveidotu pielāgotus sekciju skatus, kas var papildināt automātiski ģenerētās sadaļas. Iepriekš ģenerēto zobu sekciju pārskatīšana. Diagnocat AI primārajās projekcijās rada sekciju attēlu sēriju. Algoritms var izcelt iespējamās problemātiskās vietas, lai palīdzētu pevērst zobārsta uzmanību.

Detalizēts radioloģiskais skrīnings

Kad zobārsts ir izskatījis Diagnocat ieteikumus, viņš var tos pieņemt vai noraidīt, pievienot komentārus un papildināt ziņojumu

Jaunās nosūtījuma lapas jūsu ērtībām 

Iepazīstieties ar mūsu jaunajām nosūtījumu lapām. Atjaunināts dizains, jaunas eksportēšanas iespējas un iespēja pasūtīt Diagnocat AI aprakstu.

Lai sāktu lietot jauno Diagnocat AI rīku, jums tikai jāatzīmē tas mūsu jaunajos nosūtījumos vai atstāt komentāru.

Pēc tam jūs saņemsiet e-pastu ar rezultātiem, kā parasti, kā papildinājumu jūs saņemsiet
"Share Link"
ar konkrētu pacientu Diagnocat vietnē.

Izveidojiet profilu un viss.

un jā, lapiņas varat dabūt bezmaksas.
spiedi uz kontakti

BEZMAKSAS TESTĒŠANAS PERIODS

Uz ierobežotu laiku Diagnocat AI ir bez maksas visām mūsu 3D CBCT bildēm. Izmēģiniet to un atstājiet atsauksmi.

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, mēs varam apmeklēt jūsu klīniku ar dzīvo gadījumu demonstrāciju.

To install tawk.to, you can place this code before the tag on every page of your website