ARDE Dental
Dentāla rentgendiagnostika

PIETEIKTIES UZ VIZĪTI

MUMS RŪP JŪSU ZOBU VESELĪBA

Lai pārbaudītu zobu veselību un nepieciešamības gadījumā laicīgi uzsāktu zobu ārstēšanu, ieteicams vismaz reizi gadā apmeklēt speciālistu zobu diagnostikas veikšanai. Zobu diagnostikas izmeklējums obligāti jāveic pirms zobu labošanas, zobu ekstrakcijas un zobu implantācijas, zobu protezēšanas, ortodontiskās ārstēšanas un zobu labošanas.

Ortopantomogramma - divdimensionāls zobu rindu rentgenattēls, kas pāris sekundēs un tikai ar vienu rentgenapstarojuma reizi - ļauj uzzināt par mutes dobuma un zobu veselības stāvokli.

Trīsdimensiju (3D) attēli spēj vizualizēt to, kas divdimensiju (2D) rentgenattēliem nav pa spēkam. Arī rentgenstarojuma devas ir maksimāli samazinātas.

JAUNUMI

Vajag rentgena izmeklējumu? Nav problēmu, mēs tev palīdzēsim — īpaši sestdienās! Atbrauc pie mums, un mēs padarīsim tavas nedēļas nogales plānus nedaudz vieglākus. Mūsu komanda ir šeit, lai nodrošinātu, ka tu saņemsi labāko aprūpi ar smaidu. No šodienas sestdienās būsim pieejami Tomsona ielā 39, k.1-3, Rīga.

Kas ir DATAMED? DATAMED ir medicīnas diagnostikas informācijas sistēma, kuru medicīnas iestādes izmanto operatīvā ārstniecības procesa nodrošināšanai, izmeklējumu aprakstīšanai, kā arī saglabāšanai un piekļuves nodrošināšanai speciālistiem un pacientiem.

To install tawk.to, you can place this code before the tag on every page of your website